Служіння у свято Введення в храм Пресвятої Богородиці

Сьогодні початок Божого благовоління і провіщення про спасіння людей: у храмі Божому ясно Діва з’являється і про Христа всім провіщає Їй же і ми голосно заспіваймо: радуйся, здійснення Творцевого Провидіння.

Введення у храм Пресвятої Богородиці є велике, Вселенське свято.

Святкову літургію в кафедральному соборі міста Самбора очолив Преосвященний Іоан, єпископ Львівський і Самбірський, у співслужінні  духовенства єпархії та ігумена Іоана, намісника Свято-Введенського монастиря в селі Чуква.

Незважаючи на те, що супротивники курсу владики Іоана на об’єднання Українського Православ’я, що підтримується більшістю ієрархів, священиків і віруючих УАПЦ і УПЦ КП, намагалися агітувати віруючих не приходити на архієрейські богослужіння, храм був заповнений віруючими. Приємно вразило велика кількість дітей і молоді.

Після прочитання Євангелія, з благословення Преосвященного владики Іоана, із проникливою проповіддю до православного народу звернувся протоієрей Микола Брийовський:

http://www.youtube.com/watch?v=OAf5dhAFvxM

Після відпусту літургії, до віруючих звернувся Преосвященний владика Іоан:

http://www.youtube.com/watch?v=OAf5dhAFvxM

Після літургії відбулося освячення хреста, який буде встановлений на місці майбутнього Свято-Введенського чоловічого монастиря.

Ми маємо можливість показати цей чин повністю:

http://www.youtube.com/watch?v=f4xYUgWzR54

 

 

Прес-служба Львівсько-Самбірскої єпархії

This entry was posted in єпископ Іоан (Швець), ігумен Іоан (Йоник), Новини монастиря, Новини сайту, Прес-служба монастиря, Проповідь, прот. Миколай Брийовський, Самбірське Православне Братство. Bookmark the permalink.