Відкрити лист православних Львівщини головам обласної та міської ради та міському голові Львова

Голові Львівської Обласної Ради,

п. Панчишину Олегу Ігоровичу;

 Міському Голові м. Львова,

п. Садовому Андрію Івановичу

 Секретарю Львівської міської Ради,

п. Павлюку Василю

Звернення-клопотання

Вельмишановні Добродії!

Перш за все маємо честь запевнити Вас у нашій повазі та щирості наших устремлінь, які полягають в наступному. Православну громадськість Львівщини, збентежила незрозуміла подія, яка відбулася 21 березня 2012 року у сесійній залі Верховної Ради України. На ряду з іншими пропозиціями до порядку денного внесли питання про вшанування на  державному рівні ювілею митрополита Іларіона (Огієнка) – великого українця, святителя, подвижника і науковця. У найвизначніших церковних та наукових колах світу, його особистість визначено як таку, що здобула видатних успіхів та досягнень у духовній та науковій сферах. Впевнені, що будь-яка з країн світу пишалася б таким генієм. Нажаль, у нашому, українському Парламенті, не знайшлося потрібної кількості голосів, щоб належно вшанувати цього широко всім відомого українського генія.

Дорогі наші депутати Львівської обласної та міської Рад! Звертаємось до вас, від імені всіх православних галичан. Ми вбачаємо у Вас істинних українських патріотів, не заангажованих, а таких, що готові гідно підтримати належне вшанування великого сина українського народу – митрополита Іларіона. Просимо Вас на наступних сесіях Рад, прийняти відповідне рішення стосовно звернення до Верховної Ради України про те, щоб дану ситуацію було виправлено.

Щиро просимо, не допустіть до розчарування, яке прагнуть посіяти вороги української ідеї, принижуючи гідність українського генія, бо у Вас ми вбачаємо правдивих оборонців нашого народу.

З побажаннями щедрого Божого благословення:

ІОАН,

Милістю Божою Єпископ Львівський і Самбірський, УАПЦ ;

 

Ігумен Свято-Введенського

чоловічого монастиря УАПЦ у с. Чуква

Іоан (Йоник)

 

Насатоятель УПЦ-КП у м. Самборі

Митрофорний протоієрей

Олександ (Швець)

 

Голова громадської організації «Святителя Павла Конюшкевича»,

Богданов В. Г.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.