Служіння Преосвященного Іоана, єпископа Львівського і Самбірського, у 17 неділю після П’ятидесятниці

17/30 вересня Православна Церква святкує пам’ять святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. У цей день Преосвященний Іоан, єпископ Львівський і Самбірський, очолив святкове богослужіння у кафедральним соборі м. Самбора. Преосвященному владиці співслужив клір собору, намісник Свято-Введенського чоловічого монастиря ігумен Іоан (Йоник) та священики єпархії.

Оскільки у цей день протягається ушанування Чесного Хреста, на початку Божественної літургії правлячий архірей Львівсько-Самбірської єпархії, Преосвященний єпископ Іоан (Швець), разом з духовенством та вірними, ушанував Хрест Господній.

Після читання Святого Євангелія, по благословенню владики Іоана, з проповіддю до молільників звернувся клірик собору, протоієрей Микола Брийовський. Вірні з великою увагою слухали проповідь, яку ви також маєте можливість прослухати та побачити на нашому сайті.

Проповідь протоієрея Миколи Брийовського

Необхідно сказати, що у нашій, Львівсько-Самбірської єпархії надається велика увага праці священиків з вірними. Працюють дві недільні школи: для дітей та дорослих. Найбільш важку та відповідальну працю – з дорослими, по благословенню правлячого архієрея, взяв на себе намісник Свято-Введенського чоловічого монастиря ігумен Іоан.

Його ретельна праця дає рясний плід: вірні з великою відповідальністю ставляться до навідування богослужінь, а на Святій Літургії до сповіді та причастя приступає велика кількість молільників. Багато причащається і дітей.

По традиції, після відпусту Святої Літургії, до вірних єпархії звернувся Преосвященний Іоан, єпископ Львівський і Самбірський. Його повчальне та змістовне слово можна прослухати на нашому сайті.

Слово Преосвященного єпископа Іоана (Швеця) у 17 неділю після П’ятидесятниці

Богослужіння закінчилося чудовим співом многоліття усім іменинникам.

Прес-служба Львівсько-Самбірської єпархії.

This entry was posted in єпископ Іоан (Швець), ігумен Іоан (Йоник), історія УПЦ КП, Новини монастиря, Новини сайту, Прес-служба монастиря, Проповідь, прот. Миколай Брийовський. Bookmark the permalink.