Прийняти парафії колишньої Львівсько-Самбірської єпархії УАПЦ до складу Української Православної Церкви Київського Патріархату.

ЖУРНАЛ № 21

СЛУХАЛИ:

Звернення єпископа УАПЦ преосвященного Іоана (Швеця) та парафій, які входять до складу очолюваної ним Львівсько-Самбірської єпархії УАПЦ, про прийняття до складу Української Православної Церкви Київського Патріархату.

ДОВІДКА:

Єпископ УАПЦ преосвященний Іоан (Швець) та парафії, які входять до складу очолюваної ним Львівсько-Самбірської єпархії УАПЦ, звернулися з проханням про прийняття до складу Української Православної Церкви Київського Патріархату.

УХВАЛИЛИ:

1. Прийняти преосвященного єпископа Іоана (Швеця) до складу Української Православної Церкви Київського Патріархату.

2. Прийняти парафії колишньої Львівсько-Самбірської єпархії УАПЦ до складу Української Православної Церкви Київського Патріархату.
Враховуючи невелику чисельність парафій для утворення окремої єпархії та їх розташування на територіях трьох різних єпархій УПЦ Київського Патріархату, вважати за доцільне включити вище вказані парафії до відповідних єпархій УПЦ Київського Патріархату – Дрогобицько-Самбірської, Львівсько-Сокальської, Київської, за місцем реєстрації кожної парафії.

3. Призначити преосвященного єпископа Іоана (Швеця) настоятелем парафії Різдва Пресвятої Богородиці у Святошинському районі м. Києва, а дотеперішнього настоятеля парафії протоієрея Олександра Івановича Швеця – кліриком цієї парафії.

4. Призначити духовенство вищевказаних парафій на посади настоятелів та кліриків відповідно до посад, які вони дотепер займали у своїх парафіях, будучи в складі УАПЦ.

http://www.cerkva.info/uk/synod/3439-synod13-05-13.html

 

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.