ЛЮБОВ…

ЛЮБОВ – це і є та сила , яка зцілює душі людей , і вони духовно прозрівають . Але співчуття , доброта і милосердя – це щаблі до досконалої любові.

Через ці рядки зі Святої Гори , до вас волає Господь, Матір Божа, Ангели ваші хранителі душі і тіла, … прислухайтеся до голосу ЇХ вкладіть слова ЇХ в серця свої :

«Схилити коліна, простягніть руки до Господові та Пресвятої Богородиці і просите через молитву на Святій Горі про спасіння душ і тілес ваших , бо в будь-яку годину життя вашої може відбутися нещастя або тяжка хвороба, і тільки істинне покаяння і добрі справи допоможуть вам врятуватися від бід і нещасть в цій та майбутнього життя.

Хочете покаятися в егоїзмі та себелюбності??? – Покайтеся і допоможіть в нужді іншим…

Хочете покаятися в жорстокості і брутальності ? ? – Покайтеся і створіть милостиню тваринам і птахам …

Хочете покаятися в сріблолюбстві і жадібності??? – Покайтеся і допоможіть жебракам милостинею своєї.

Творіть милостиню , і пробачить Бог вам ваші гріхи … «Блаженні милостиві, бо вони помилувані будуть» ( Мф. 5:7 ) … і немає нічого від мене а все від Господині Святої Гори, Матері Божої .

Спіть спокійно , дорогі мої улюблені чада Боже, бо Всевишній Бог , Пресвята Богородиця і Ангели Божі в молитвах печерних старців Святої Гори Симона , Іллі , Порфирія і молитовника Олега, допоможуть зберегти вам спокійний сон.

 

This entry was posted in ігумен Іоан (Йоник), Духовні роздуми, Новини монастиря, Новини сайту, Статті та книги, У пошуках виразних облич. Bookmark the permalink.